atom system | O firmie
14968
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14968,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-6.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive

O firmie

budujemy klimat od podstaw

Znajomość rynku klimatyzacji pozwoliła nam na zawężenie oferty do produktów, które naszym zdaniem najbardziej obrazują to czego klient szuka czyli „niezawodne urządzenie renomowanego producenta w przystępnej cenie”. Stąd znajdą Państwo w naszej ofercie urządzenie takich producentów jak:
– Fuji Electric
– Haier
– Midea
– Mitsubishi Electric
– Samsung

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę, począwszy od wykonania projektu po sprzedaż oraz montaż urządzenia, kończąc na jego opiece serwisowej.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zarówno do użytku domowego jak i systemy klimatyzacji, które sprawdzą się pomieszczeniach biurowych czy przemyśle.
Bogaty typoszereg jednostek wewnętrznych (ścienne, kasetonowe, kanałowe, przysufitowe) sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Naszą ofertę kierujemy również do osób, które chcą zadbać o prawidłowy klimat swojego otoczenia w mieszkaniu, domu, biurze czy obiektach produkcyjnych poprzez dostarczenie świeżego a usunięcie „zużytego” powietrza (często z nadmiarem wilgoci czy dwutlenku węgla). Wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperacja) wykonujemy na urządzeniach o bardzo dobrej jakości, takich producentów jak: Aeris, Ostberg czy Komfovent. Instalację dystrybucji powietrza opieramy zarówno na przewodach ocynkowanych stalowych jak i na systemie rozdzielaczowym o najwyższej klasie szczelności z wykorzystaniem przewodów z tworzywa sztucznego typu R-Vent Flex.

50%

PROJEKTOWANIE

Wykonujemy montaż, przegląd oraz serwis klimatyzacji w wielu miastach.

64%

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w wykonaniu montażu i serwisowaniu systemów klimatyzacji

73%

INNOWACYJNOŚĆ

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych renomowanych producentów.

87%

PROFESJONALIZM

Cenimy sobie punktualność i uczciwość, gwarantujemy szybką reakcję w przypadku awarii.

Specjalizujemy się w montażu i serwisowaniu systemów klimatyzacji

SPLIT
MULTI SPLIT
VRV
VRF
MRV
inne
788
MONTAŻY I SERWISÓW
1658
ROBOCZOGODZIN

Bandeau button up Weekday leather tea-green dress mint playsuit. 

klientów w województwie0%
osoby prywatne0%
firmy0%

specjalizujemy się również w

NOWOCZESNYCH PROJEKTACH
NIETYPOWYCH ROZWIĄZANIACH
WSPARCIU KLIENTA

Sprzedaż, montaż, serwis (przegląd, naprawa) urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (klimatyzatory, rekuperatory, centrale wentylacyjne, agregaty chłodnicze) kierujemy do zainteresowanych z takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Grudziądz, Olsztyn, Malbork, Tczew i pozostałych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.