atom system | Odkurzacze centralne
15960
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15960,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-6.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive

Odkurzacze centralne

  • Wszystkie
  • Jednostki centralne
  • Zestawy do sprzątania

Niewątpliwą zaletą systemu odkurzacza centralnego jest to, że nie wymaga on ciągłego przenoszenia  urządzenia z pokoju do pokoju lub w górę i w dół po schodach co dosyć często wiąże się z obiciem narożników czy porysowaniem ścian. Systemy centralnego odkurzania zostały zaprojektowane tak, aby usunąć cały brud i zanieczyszczenia z domu/mieszkania/lokali użytkowych i wysłać go przez system rur znajdujących się w ścianach i posadzkach do pojemnika znajdującego się w takich miejscach jak garaż, piwnica, czy pomieszczenie gospodarcze. Tak usytuowana jednostka centralna sprawia, że nie odczuwamy nieprzyjemnego odgłosu jaki wydobywa z siebie tradycyjny odkurzacz, gdyż podczas odkurzania nie mamy z nią kontaktu.  Przy sprzątaniu towarzyszy nam tylko lekki wąż i potrzebna szczotka, które to podpinamy do zamontowanych gniazd w wybranych przez nas miejscach.

 

Pamiętajmy, że nie ma potrzeby instalowania gniazd ssących w każdym pomieszczeniu, gdyż wiąże się to z ciągłym odłączaniem i przyłączaniem w inne miejsce naszego węża.  Prawidłowy umiejscowienie gniazd ssących jest kluczem do wygodnego korzystania z systemu odkurzacza centralnego. Dzięki temu poza wcześniej wspomnianym przenoszeniem tradycyjnego odkurzacza z miejsca na miejsce, nie musimy się martwić, że przewód elektryczny „nie starczy” nam i aby odkurzyć pozostały fragment pomieszczenia znowu musimy wędrować z całym sprzętem. Bardzo wygodnym elementem systemu centralnego odkurzania jest automatyczna szufelka, która pozwala szybko usunąć zanieczyszczenia do otworu wentylacyjnego znajdującego się w murze bądź zabudowanego w meblach.

 

Decydując się na system odkurzacza centralnego mają Państwo gwarancję bezproblemowego użytkowania, gdyż centralne odkurzacze znajdujące się w naszej ofercie to sprawdzone i niezawodne urządzenia posiadające nawet 25 LAT GWARANCJI!